یک‌چهارم کاربران پس از تجربه بد برند فناوری را کنار می‌گذارند

گزارش جدید منتشر شده نشان می‌دهد آنچه که کاربران می‌خواهند با آنچه که در ذهن برندهای بزرگ تولیدکننده محصولات فناوری می‌گذرد با یکدیگر متفاوت است.

بر اساس گزارش جدیدی که شرکت InMoment در اردن جنوبی منتشر کرده است مشخص شد حدود یک‌چهارم یا به صورت دقیق‌تر ۲۳ درصد کاربران اعلام کردند پس از آنکه با محصولات یک برند تجربه بدی داشتند، از این اتفاق عصبانی شده‌اند.

در گزارش «تجربه کاربری ۲۰۱۸» حدود ۲۰۰۰ کاربر و ۱۰۰ برند در ایالات متحده مورد بررسی قرار گرفتند و نتایج حاصل از این مطالعه تجارب کاربران در مورد محصولاتی که این مراکز تولید کرده‌اند را نشان داد. از جمله موضوعات که در این بررسی مورد توجه قرار گرفت به خاطر سپاری یک محصول، شخصی‌سازی و پذیرش فناوری‌های جدید بود.

این مطالعه پنج خواسته اصلی کاربران امروزی از برندها را نشان داد و مشخص شد زمانی که برندها به این خواسته‌ها پاسخ داده‌اند، موفق شده‌اند. کارشناسان اعلام کردند «شخص‌سازی» می‌تواند از کلیدی‌ترین نکات در این زمینه محسوب شود و به خصوص زمانی که فرآیند شخصی‌سازی بین دنیای فیزیکی و دیجیتالی کاربران صورت می‌گیرد، محصول مربوطه مورد پذیرش کاربران است.

بر اساس این بررسی مشخص شد ۷۵ درصد کاربران ابزارهای که به نوعی با شرایط آنها شخصی‌سازی شده‌اند را پذیرفته‌اند. در این میان ۴۰ درصد برندها بر این مسئله تاکید داشتند که به نحوه شخصی‌سازی محصولات خود برای سازگاری با کاربران توجه داشته‌اند.

منبع: ZDnet

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *